X

KURUMSAL MAİL HİZMETİ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal E-Posta
Kurumsal firmalar için hazırlanmış kurumsal e-posta servisi, e-posta trafiğinde sürekli oluşunun büyük önemi arz ettiği müşterilerimiz için ideal bir çözümdür. Tamamıyla bir bulut üstünde coğrafi ve yedekli alt yapı ile çalışmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu servisimiz; masaüstü yazılımları (Outlook, Thuderbird, Entourage ve diğer POP/IMAP yazılımları) üzerinden veya web ve akıllı telefonlar üzerinden kolaylıkla kullanımı gerçekleşebilir.

E-Posta Güvenliği
Sizlere sunmuş olduğumuz kurumsal E-posta servisimiz phishing, spam, virüs ve malware yazılımsal saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal olan katmanlarda sizler için özel bir güvenlik sağlar. Kullandığımız kendi kendine oluşabilecek saldırıları öğrenebilme kabiliyetine sahip olan sistemimiz, sizlere gelen tüm e-postaları filtreleyerek istenmediğiniz bu tür tüm e-postaları size ulaşmasını önler.

Nasıl Çalışır?
Hosting servisiniz nerede olursa olsun, yalnızca alan adınıza ait olan DNS kayıtlarını sizlere göndereceğimiz 4 farklı MX kaydına yönlendirmeniz ile e-postalarınız çalışmaya başlar hale gelir. Hizmeti aldıktan sonra kullanımına ilişkin teknik desteği bizden alabileceğiniz gibi bilgi bankasındaki dokümanları kullanarak da kurulumunu kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Uzman teknik ekibimiz size entegrasyon noktasında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Neden Kurumsal E-Posta?
E-posta günümüzün iş dünyasında iletişimde en önemli araçlarından birisidir. Kurumsal E-posta servisimiz bu konudaki şirket çalışanlarının daha etkili ve verimli çalışabilmesi, zaman kaybını yok etmesi, istenmeyen e-postalarından koruyabilmesi, yedekli bir alt yapıya sahip olarak e-posta iletişiminde sürekli olmasını sağlaması yönünden kurumsal firmalar için "olmazsa, olmaz olan" önemli bir servistir.

Sıkça Sorulan Sorular
Kurumsal E-posta Hizmeti Nedir?
Yedirenk Tasarım olarak Kurumsal Eposta sistemimiz üç ana bölümden oluşmaktadır.
1) Tam yedekli bulut olan platform üzerinde çalışır haldedir ve donanımsal olarak oluşabilecek sorunlara karşı n+1 yedeklidir.
2) Yazılımsal bölümde opensource ve yaygın olarak kabul görmüş yazılımlar kullanılmaktadır. Webmail arayüzü olarak Roundcube gelmektedir.
3) Spam filtresi işlevi bu konuda yaygın olarak bilinen Spamexperts güvencesi ile sunulmaktadır. Spamexperts ile gelen ve giden epostalarınızı tarayarak eposta alışverişinizin güvenli olmasını sağlar.

SOSYAL MEDYA
Telefon
+90 549 519 53 08
E-Posta
bilgi@yedirenktasarim.com
İstanbul (Merkez)
Cumhuriyet Caddesi Sultantepe Mahalesi No: 9/1 Üsküdar / İSTANBUL
Kayseri
Erciyes Üniversitesi Teknopark 1.Bina Ofis No : 70 MELİKGAZİ/KAYSERİ