X

SEO OPTİMİZASYON

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Seo Optimizasyon

Seo Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu olarak da bilinen seo, hızlı tarama ve web sitelerinin bulunma oranlarını artıran çalışma sistemleridir. Seo çalışmaları, dijital alanda da pazarlama işlemlerinin güçlenmesini sağlarlar.

Teknik çalışmalar ile desteklenip site tanınırlığını arttırmayı sağlayan Seo optimizasyonu binlerce internet kullanıcısı ve şirketlerin kullandığı düzenlemelerdir. Bu sayede arama motorlarında yer alarak gün geçtikçe daha da tanınırlık kazanmak ve yükselmek mümkün olmaktadır.

Arama motorlarında yer alan reklam işlemleri ve tanınırlığı artırma düzenlemeleri bu sayede işlem görmektedir.
Site içi ve site dışı olmak üzere iki farklı iyileştirme işleminin yer aldığı bu işlemlerde Seo optimizasyonu şart koşulur.
Hedefinize göre belirleyeceğiniz Seo çalışması ile birlikte uzman bir ekiple çalışabilirsiniz.
Seo, arama motoru hedefiniz için öncelikli olarak sahip olmanız gereken bir sistemdir ve bu sistem olmadan hedef kitleye ulaşmak neredeyse zordur. Bu nedenle portföy oluşturmak isteyen birey veya kurum, Seo kurallarına dikkatederek işlem yapmalıdır.

Seo Optimizasyonu Nasıl Yapılır?
Seo Hizmeti Markanızın oluşması ve tam anlamıyla bilinirlik sağlanması için gerçekten gerekli bir işlem olan Seo optimizasyonu, ziyaretçi artışını ve site göz gezdirilme oranını sağlamaktadır.
İnternet tarayıcıları üzerinden erişim sağlanarak gerçekleştirilen optimizasyon işlemleri başarılı olduğunda, kullanıcının internet arama motoru üzerindeki sıralaması ve tıklanması artmaktadır.

Seo optimizasyonu yapılmadan önce aşağıda yer alan işlemler tamamlanmalıdır ve böylelikle bireyin hedefi doğrultusunda çalışmalara başlanabilmektedir: • Optimizasyon için ilk olarak anahtar kelimeler belirlenmeli ve bu kelimeler sayfa üzerinde tanımlanıp yerleştirilmelidir.
• Anahtar kelime, dikkat çeken ve site tıklanmasını artırmayı sağlayan bir unsur olmaktadır.
• İçerik yazısı belirlenmeli ve içerik yazısına uygun anahtar kelimeler seçilmelidir. Sayfa amacına ve alanın uygunluğuna bağlı olarak verilere dikkat edilmeli ve tüm SEO çalışmaları bu yönde ilerlemelidir.
• Sayfanın yüklenme hızı ve internet erişimcisi denetlenmelidir.
• URL yani sayfanın linkinin yapısı belirlenmelidir ve bu sayfa yapısında kullanılacak görsellikler ve temel özellikler hazırlanmalıdır.
• SEO çalışması sadece masaüstü değil mobil erişimlere de uygun olabilmelidir.
Tüm bu kurallar dikkatle incelendiği ve araştırmalar yapıldığı takdirde başarılı bir SEO lideri ile çalışıp optimizasyon işlemlerine başlanabilinmektedir.

SOSYAL MEDYA
Telefon
+90 549 519 53 08
E-Posta
bilgi@yedirenktasarim.com
İstanbul (Merkez)
Cumhuriyet Caddesi Sultantepe Mahalesi No: 9/1 Üsküdar / İSTANBUL
Kayseri
Erciyes Üniversitesi Teknopark 1.Bina Ofis No : 70 MELİKGAZİ/KAYSERİ